O mnie

Mentor, Mówca i Money Coach

Andrzej Spuła – niezależny ekspert finansowy z 25 letnim doświadczeniem

Strategię inwestowania poznał w Niemczech i w Holandii. Pokaże Państwu jak zdobyć fundament finansowy, który zapewni Wam niezależność i długotrwałe bogactwo oraz pozwoli na pewne ryzyko w interesach będąc zabezpieczonym przy tym prywatnie, oraz jak uczynić ze swojego hobby zawód, który pomoże Wam dojść do finansowej wolności.

Andrzej Spuła to wspaniały mówca, który zachwyci Państwa na swoich seminariach i wskaże jak możecie Państwo w sposób decydujący zmienić swoje poglądy na temat pieniędzy, a także w jaki sposób stworzyć optymalne warunki dla powiększania majątku. Wskazówki i zalecenia, a nawet pewne manewry, cały szereg nieocenionych informacji pochodzi z pierwszej ręki i są wynikiem 25 latniego doświadczenia.

image
image
Andrzej Spuła oferuje Państwu zaskakujące techniki bogacenia się, które można zacząć stosować natychmiast. Dzięki nim ich twórca w ciągu zaledwie kilku lat osiągnął dobrobyt i zdobył powszechne uznanie.

Co mogę Ci zaoferować?

image

Pokażę Ci rozwiązania, dzięki którym będziesz mieć gwarancję zwrotu każdej złotówki, którą zainwestujesz. Poznasz zarządzane strategie inwestycyjne które przynoszą od lat stabilnie 10% rocznie i więcej. Jeśli zaczniesz ich używać, to zagwarantujesz sobie spokojną przyszłość. W ten sposób zyskasz bezpieczeństwo i niezależność, oraz więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.

Stworzysz swoją flozofę inwestowania, która będzie Ci w 100% odpowiadać, dlatego będziesz ją później realizować. Przestaniesz myślieć o tym, czy stać Cię na to coś, bo zawsze będziesz mieć stabilny przypływ pieniężny. To o czym dowiesz się na spotkaniu, pozwoli nie przejmować się tym, co się dzieję z Twoimi pieniędzmi, bo będą nimi zarządzać profesjonaliści.

Każdy kto odniósł sukces, wie że najtrudniejszy jest początek, czyli zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń. Bez konkretnej strategii, nic się nie zmieni, nawet jeżeli zwiększy się przypływy pieniędzy. Potrzeba zmian w działaniu, aby wynik był inny niż do tej pory. Wszelkie wielkie zmiany zaczynają się od innego sposobu myślenia. Z pewnością prawdą jest, że stosunek do pieniędzy odgrywa bardzo istotną rolę. Każdy, kto ma zdrowy stosunek do pieniędzy, przyciąga pieniądze do siebie. Seminaria pozwolą zmienić twoje dotychczasowe myślenie i pozwolą osiągnąć wymarzone cele.